15 Eylül 2020 Salı

Nefret Dolu Bir Akşam / Berna Tuğhan


Nefret Dolu Bir Akşam, Berna Tuğhan'ın kısa bir öyküsü. Kısa olmasına rağmen pek çok gel giti, problemi, sıkıntı ve nefreti içinde barındıyor. Tabi bütün bunları yaparken de erotik olmayı başarıyor.

Hafiften kendini hissettiren "sert"liğin yanında iki kişi arasındaki tutkulu cinselliği gözler önüne seren hikaye, keşke hiç bitmese ya da keşke daha da uzun olsaydı diye tabir edilen türden bir hikaye. Kısacık bir metin arasında kendini kaybedip kaybedip bulacağıınız bir arzuya ve isteğe sahip. Bir solukta okuyacağınız hikayenin devamı için çalışmaları olduğunu belirtiyor yazar Berna Tuğhan. Tabi bunun ne zaman olacağı hakkında bizim gibi onun da en ufak fikri yok! Böyle yazarları gerçekten seviyoruz... İstedikleri gibi yaşıyorlar..

Neyse ki Tuğhan, kendi alanında üretken bir yazar ve biz de neredeyse ardı ardına onun yazılarını yayınlayabilecek durumdayız. Elimizdeki Berna Tuğhan materyalleri bize 1 yıl yetecek durumda. Eğer bir aksilik olmazsa mümkün olan en sık zaman diliminde yazarın metinlerini yayınlamayı planlıyorz.

Ofiste'nin hemen ardından yayınladığımız bu kısa öykü daha önce Gizli Bahçe Aylık Online Yaşam Kültürü Yayını'nda yayınlandı. Ama biz Tuğhan'a haksızlık etmemek adına, yayınlamamıza izin verdiği tüm metinlerini epub formatında yayınlamayı ve dijital kütüphanelerde hak ettiği yeri almasını istiyoruz. Ülkemizde eksikliği bir hayli hissedilen erotik metinlerin çoğalması adına elimizden gelen ve yapabileceğimizin en iyisi şimdilik bu.

Okuyucu olarak sizin de bu duruma elinizden gelen katkıyı sağlayacağınıza eminiz. En azından erotik elektronik kitapların dijital kütüphanelerinizde yer alması bile erotik edebiyata yapılacak büyük bir katkıdır diye düşünüyoruz. Diğer yandan yapabileceğiniz diğer katkılar için bize erotikayayin@yandex.com 'dan ulaşabilirsiniz.

Nefret Dolu Bir Akşam'dan...


"Kapıdan içeri girdiğim andan itibaren bir gerginlik vardı zaten ortamda. Tek kelime edememiştim. Zaten o da etmemi ister gibi değildi. Yüzündeki ifadeden hiçbir çıkarım yapamıyordum.

Sert adımlarla salonu geçip koridora yönelirken çantasını bir kenara fırlatmıştı. Yavru köpek edasıyla arkasından gidiyordum. Başından beri onun büyüleyici havasına kapılmıştım. Geçen onca zamana rağmen hala bağlılıkla hareket ediyordum."Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme